Dostawcy

3M

3M (Minnesota Mining and Manufacturing) - gigant wśród światowych firm - rozpoczął swoją działalność w 1902 r. Obecny potencjał korporacji 3M to ponad 74000 pracowników w 63 filiach, którzy tworzą, produkują i sprzedają ponad 50000 produktów w 200 krajach na całym świecie. Niezwykle bogata oferta produktowa firmy stała się podstawą jednego z popularniejszych sloganów reklamowych, który głosi, że "Firma 3M nie wymyśliła koła, ale 1000 drobiazgów, które czynią je użytecznym". 

W ofercie naszej firmy spośród produktów marki 3M znajdują się profesjonalne rozwiązania konserwacji posadzek, środki do usuwania graffiti, systemy mat wejściowych i anty zmęczeniowych oraz systemy higieny dla gastronomii. 

www.3m.com 

Diversey

Diversey - firma została założona Diversey Corporation w roku 1923 w Chicago. W 2011 r. firma została przejęta przez Diversey Sealed Air Corporation, tworząc nowego globalnego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa żywności i higieny oraz produktów ochrony obiektu. 

Aktualnie w ofercie naszej firmy znajdują się środki czystości do zapewnienia higieny i czystości w hotelach, biurach, szpitalach oraz gastronomii.

www.diversey.com  

Gojo

GOJO Industries, Inc - jest wiodącym światowym producentem rozwiązań dla zdrowia i higieny dłoni. Szeroka oferta obejmuje produkty do: mycia, dezynfekcji rąk oraz preparaty do ich pielęgnacji. Produkty GOJO wykorzystują najnowsze postępy w nauce o pielęgnacji skóry. GOJO znane jest z technologii dozowania, zaprojektowanej z dbałością o łatwość użycia, wytrzymałość design i funkcjonalność. Nasze kompletne programy promują dobre nawyki higieny rąk, pielęgnacji skóry zwłaszcza w krytycznych sektorach takich jak:

 • placówki oświatowe 
 • miejsca przetwórstwa żywności 
 • sklepy spożywcze 
 • ośrodki ochrony zdrowia 
 • miejsca aktywności fizycznej 
 • biura 
 • miejsca użyteczności publicznej 

www.gojo.com 

Kimberly

Kimberly, Clark and Company Od 1920 r. firma zaczęła produkować podpaski higieniczne, natomiast od 1924 roku powstaje marka Kleenex - pierwotnie reklamowana jako chusteczki do demakijażu, dziś najbardziej znana marka chusteczek higienicznych w Stanach Zjednoczonych. W 1978 roku firma Kimberly-Clark wprowadza na rynek pieluszki Huggiees, które stały się hitem na rynku sprzedaży. W marcu 2003 roku firma Kimberly-Clark Europe przejmuje Polską papiernię w Kluczach, gdzie produkowane są produkty na rynek konsumencki, ręczniki kuchenne, chusteczki higieniczne, papiery toaletowe z wysokiej jakości materiałów. 

Z firmą Kimberly Clark and Company współpracujemy niemalże od początku naszej działalności, oferując czyściwa przemysłowe i kuchenne, rękawiczki zarówno higieniczne jak i przemysłowe oraz systemy ścierek z mikrofazy.

www.kimberly-clark.com 

Kenotek

KENOTEK - linia produktów do pielęgnacji pojazdów produkowana przez firmę CID LINE. 

CID LINES jest wiodącym producentem i dostawcą środków do sprzątania, opieki i dezynfekcji dla przemysłu, transportu, żywności i rolnictwa. Od swojego powstania w 1988 roku, firma bardzo szybko rozwinęła sprzedaż w ponad 80 krajach na całym świecie. Dzięki marce KENOTEK firma może zaoferować pełną gamę produktów dla branży kosmetyki samochodowej.

www.kenotek.eu 

P+L Systems

P + L Systems dostarcza innowacyjne marki do zarządzania obiektami przemysłowymi, oferując swoim klientom na całym świecie szeroką gamę produktów. Firma rozwija wiodące marki na specjalistycznych rynkach komercyjnych m.in: zwalczania szkodników w pomieszczeniach przy użyciu lamp owadobójczych oraz rozwiązań higienicznych toalet np.: tym zapachy, suszarki itp. 

www.pandlwashroom.com 

Pramol

Pramol-Chemie AG - szwajcarska firma Pramol-Chemie AG rozpoczęła swoją działalność w 1981 roku i dzisiaj jest wiodącym producentem profesjonalnej chemii w Europie. Zarząd firmy Pramol-Chemie AG nawiązał współpracę z doświadczoną w Polsce i dobrze zorganizowaną grupą handlową PSH (firma Pers wchodzi w skład tej grupy handlowej) oraz powierzył jej dystrybucję swoich wyrobów na terenie Polski. 

Pramol-Chemie AG produkuje profesjonalne środki czyszczące dla szpitali, hoteli, szkół, biur, gastronomii oraz przemysłu , środki dezynekujące, impregnaty itp.

www.pramol.com 

Splast

SPLAST Sp. z o.o. od 16 lat jest największym polskim, jak również czołowym europejskim producentem profesjonalnego sprzętu do utrzymywania czystości, który znajduje szerokie zastosowanie w efektywnym sprzątaniu biur, hoteli, szpitali, szkół, zakładów przemysłowych itp. 

www.splast.com.pl 

Vermop

Vermop - to firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnych systemów utrzymania czystości w obiektach publicznych. Jako jeden z wiodących producentów sprzętu i akcesoriów do utrzymania czystości firma VERMOP nie przestaje ustanawiać nowych standardów w zakresie wydajnego sprzątania. Nazwa firmy kojarzy się z wysokogatunkowymi, profesjonalnymi produktami i modułowymi systemami utrzymania czystości, które są nie tylko innowacyjne, ale przede wszystkim sprawdzone i trwałe. Swoją jakość zawdzięczają one ponad 80-letniemu know-how i gromadzonemu przez ten czas doświadczeniu. Jako partner handlowy firma VERMOP oferuje kompleksową obsługę, kompetentne doradztwo i absolutnie niezawodną współpracę. 

Produkty marki VERMOP charakteryzują się wyjątkowo przemyślaną funkcjonalnością i innowacyjnym wzornictwem. Urządzenia codziennie potwierdzają swoją jakość na lotniskach, w hotelach, szpitalach, biurowcach, szkołach oraz lokalach gastronomicznych.

www.vermop.pl 

Vileda

Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. 

Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego takich jak ściereczki, mopy, wózki sprzątące, ściągaczki do okien, rękawice gospodarcze, miotły itp. dzięki czemu sprzątanie stało się już tylko czystą przyjemnością a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok.

www.vileda.com 


IPC jest producentem profesjonalnych maszyn czyszczących, spełniających wysokie wymagania swoich Klientów. Urządzenia z naszej oferty charakteryzują się solidnością, łatwą obsługą i serwisowaniem. Nie bez znaczenia pozostaje również najlepszy stosunek jakości do ceny w branży. 

Amity-Virusolve

Amity, producent marki Virusolve+, jest producentem chemicznym z zakładami znajdującymi się w Wielkiej Brytanii i USA. Produkty tej firmy znane są z doskonałej reputacji oraz innowacyjności, a jej wyroby można odnaleźć w takich sektorach jak: służba zdrowia, spożywczy i przemysłowy.

W 2005 r. Amity rozpoczęła działanie w sektorze opieki zdrowotnej, poprzez tworzenie wielu opatentowanych technologii w zakresie dezynfekcji wysokiego poziomu (HLD) dla instrumentów medycznych, powierzchni i środowiska. Te okazały się tak dobre, że zostały ponownie napisane zasady norm EN zmieniające czas kontaktu, skuteczność jak i określające na nowo w jaki sposób produkty mają niszczyć, a nie tylko unieszkodliwiać drobnoustroje.

Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie Amity jest liderem, który gwarantuje najszybszą dezynfekcję wysokiego poziomu narzędzi, powierzchni i sprzętu endoskopowego.

Amity jako pierwsza w Polsce firma wprowadziła preparat sporobójczy VIRUSOLVE+ w postaci bezalkoholowych ściereczek lub płynu działający w czasie 2 minut do powierzchni nieodpornych na działanie alkoholi.

Wszystkie preparaty mają wykonane badania zgodne z najwyższą normą EN14885 dla sektora medycznego z Fazą 2 Etapem 2 włącznie. Są to badania zgodne z normami:

 • EN13727 i EN14561 - bakterie
 • EN13624 i EN14562 - grzyby i drożdże
 • EN14348 i EN14563 - prątki gruźlicy
 • EN14476 - wirusy (włącznie z HBV,HCV,HIV, Polio i Adeno)
 • EN13704 i EN14347 - zarodniki bakterii

W związku z faktem, że nie ma medycznej normy fazy 2, produkty posiadają badania najwyższej fazy 1 EN14347 oraz dodatkowo instytucjonalną EN13704.

Amity posiada certyfikat ISO 9001:2008 oraz ISO 13485:2003 (Medical Devices Directive). Najbardziej wydajne środki do dezynfekcji oznaczone są znakiem CE (CE 0120) stąd wszystkie zostały zbadane i zweryfikowane przez niezależnych mikrobiologów dla brytyjskiego regulatora MHRA (Agencja Regulacyjna Leków i Produktów Ochrony Zdrowia) w imieniu Unii Europejskiej. 

www.virusolve.pl

Jesteśmy ekspertem w zakresie profesjonalnej higieny i środków czystości!

Więcej...