Grupa PSH

Firma PERS w Grupie PSH

Grupa powstała w 2002 r. z inicjatywy czterech partnerów handlowych współpracujących ze sobą przez wiele lat. Zmieniające się otoczenie handlowe oraz rosnące wymagania klientów sprawiły, że doszło do zjednoczenia i nawiązania ścisłej współpracy między firmami. Wiedza, doświadczenie, zaplecze kapitałowe oraz zasięg terytorialny w połączeniu z siłą Grupy PSH umożliwiło utworzenie platformy dystrybucyjnej obejmującej całą Polskę. Pozwala nam to odnosić wiele sukcesów na rynku oraz być znaczącym partnerem dla producentów produktów higienicznych.

Wieloletnie doświadczenie czterech partnerów: PERS Marek Sowiński, HCS Europe sp. z o.o., PSH sp. z o.o. oraz Optimal Dariusz Jackiewicz doprowadziło w 2002 r. do zjednoczenia firm. W wyniku analiz potrzeb naszych klientów jak i ich sugestii, zmieniającego się otoczenia handlowego oraz chęci rozwoju każdego z partnerów, doszło do powstania Grupy PSH – Profesjonalny Serwis Higieny. 

Wysoka pozycja Grupy na polskim rynku doprowadziła w 2010 r. do dołączenia do grona Grupy PSH firmy Danmar s.c.

Powstały w ten sposób zasięg terytorialny oraz siła Grupy pozwoliły na utworzenie platformy dystrybucyjnej obejmującej cały kraj, spełniającej oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Aby sprostać tak wysokim standardom, podjęliśmy współpracę z czołowymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Grono naszych dostawców to wytwórcy towarów o najwyższej jakości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Klientom produkty i rozwiązania, które zawsze sprawdzają się w praktyce.

Zasięg Grupy PSH

Mapa - zasięg grupy PSH

Jesteśmy ekspertem w zakresie profesjonalnej higieny i środków czystości!

Więcej...