O firmie

PERS jako EKSPERT HIGIENY dostarcza profesjonalne i efektywne środki czystości oraz zapewnia specjalistyczne doradztwo.

Dostarczamy profesjonalne, efektywne środki czystości.

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami z Europy i świata, w ofercie PERS znajdują się profesjonalne środki czystości, maszyny i urządzenia czyszczące i sprzątające, wyposażenie oraz materiały eksploatacyjne związane z utrzymaniem czystości i higieny, oparte na założeniach systemowych takich jak GMP, GHP, a w szczególności HACCP, zgodny z dyrektywami Unii Europejskiej w kwestii wymogów sanitarnych.

Dbamy o środowisko naturalne, promujemy produkty przyjazne dla środowiska

PERS proponuje i promuje produkty oraz rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego. Dotyczy to zarówno wykorzystywanych środków (np. papiery pochodzące z recyklingu lub preparaty ulegające biodegradacji) jak i możliwości ograniczenia zużycia surowców – zwłaszcza energii i wody oraz zmniejszenie produkcji odpadów. Pozwala to Klientom na minimalizację negatywnego oddziaływania na środowisko a zwykle również na obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem czystości.

Gwarantujemy oszczędności i najlepszą relację jakości do ceny

Szeroka i specjalistyczna oferta PERS umożliwia właściwy dobór profesjonalnych produktów oraz optymalne spełnienie indywidualnych potrzeb Klientów. Fachowe doradztwo ze strony ekspertów PERS gwarantuje nie tylko sprawne i bezpieczne utrzymanie czystości ale również zachowanie przy tym  maksymalnej efektywności kosztowej i czasowej.

Zapewniamy specjalistyczne doradztwo, szkolenia i serwis

Jako EKSPERT HIGIENY, PERS posiada oraz przekazuje swoim Klientom specjalistyczną wiedzę w zakresie profesjonalnego utrzymania czystości, prowadząc bezpłatne certyfikowane szkolenia w zakresie stosowania produktów i sprzętów. Doradcy PERS opracowują indywidualne plany higieny dostosowane do potrzeb każdego Klienta. 

Lider na rynku dystrybucji profesjonalnych środków czystości i higieny

Przynależność do elitarnego grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm potwierdziło dwukrotne zdobycie prestiżowej statuetki Gazeli Biznesu 2005 i 2006 przyznawanej przez Dziennik "Puls Biznesu". Status Firmy, jako rzetelnego pracodawcy i kontrahenta potwierdził przyznawany wielokrotnie certyfikat Fair Play - PERS otrzymał wyróżnienie "platynowy laur" 9 razy z rzędu.

Od początku działalności celem firmy jest dostarczanie najwyższej jakości środków i profesjonalnego sprzętu do utrzymania czystości. Świadectwem naszego zaangażowania jest certyfikat jakości ISO 9001:2000 uzyskany w sierpniu 2008 roku. Od 2010 roku nieprzerwanie spełniamy wymagania normy Systemu Zarządzania ISO 9001:2008.

Jesteśmy ekspertem w zakresie profesjonalnej higieny i środków czystości!

Więcej...