Aktualności

Showroom w Nowym Sączu otwarty

2016-05-09

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do pierwszego w Polsce showroomu w branży profesjonalnych środków czystości, w którym preparaty i rozwiązania prezentowane są pod kątem ich zastosowania i optymalnego wykorzystania przez Klientów.

Najnowsze trendy w dziedzinie higieny są prezentowane w strefach tematycznych poświęconych utrzymaniu czystości w różnych obszarach, a wsparciem ekspozycji jest profesjonalne doradztwo ze strony ekspertów Pers. W szczególności warto obejrzeć następujące ekspozycje:

Wyposażenie łazienek – strefa zawierająca przegląd systemów dozujących.

Systemy utrzymania czystości dla hoteli – strefa tematyczna, w której na tle przestrzeni hotelowych (pokój, korytarz) prezentowane są poszczególne elementy składające się na efektywny system sprzątania i utrzymania higieny w obiektach hotelowych (maszyny sprzątające, wózki, maty, specjalistyczne środki chemiczne).

Dekoracje HoReCa – strefa, która dostarczy inspiracji oraz informacji na temat najbardziej aktualnych trendów w dziedzinie dekoracji stołów.

Strefa motoryzacyjna – ekspozycja, która pozwala się zapoznać z ofertą preparatów i kosmetyków do profesjonalnych zastosowań w myjniach, warsztatach i innych miejscach związanych z branżą samochodowej.

Strefa kuchenna – rozwiązania w zakresie utrzymania higieny zgodnie z wymaganiami systemu HACCP.

Strefa EKO – rozwiązania przeznaczone dla Klientów, dla których istotna jest nie tylko wysoka skuteczność produktów, ale również, podobnie jak dla PERS, zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego. W tej strefie znajdują się między innymi produkty z certyfikatami EcoLabel oraz Blue Angel.

Otwarcie showroomu w siedzibie firmy Pers stwarza dla naszych Klientów doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w branży, a także daje możliwość uzyskania specjalistycznego doradztwa i wsparcia technicznego w zakresie profesjonalnych systemów utrzymania czystości.
Dla Pers jest to kolejny krok w konsekwentnym rozwoju firmy jako nowoczesnego doradcy i eksperta higieny.

Showroom działa w siedzibie Pers w Nowym Sączu
adres: ul. Bronisława Czecha 10, 33-300 Nowy Sącz
godziny otwarcia: poniedziałek - piątek godz. 8-16

Serdecznie zapraszamy!

Jesteśmy ekspertem w zakresie profesjonalnej higieny i środków czystości!

Więcej...