Wizja i misja

Dostarczanie profesjonalnych i efektywnych środków czystości jest misją firmy PERS. Dzięki współpracy z najbardziej uznanymi producentami środków czystości w Europie i na świecie, oferujemy najwyższej jakości, specjalistyczne produkty dla Klientów z różnych branż. Dążąc do zapewnienia najlepszej relacji jakości do ceny oraz promocji środków i rozwiązań przyjaznych dla środowiska naturalnego, stale wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty i rozwiązania.

Zapewniamy specjalistyczne doradztwo, szkolenia i serwis – Klienci PERS mogą korzystać z bezpłatnych, certyfikowanych szkoleń w zakresie stosowania produktów i sprzętów. Doradcy PERS opracowują indywidualne plany higieny dostosowane do potrzeb każdego Klienta.

Staramy się aby współpraca z nami była jak najbardziej komfortowa dla naszych Klientów - działamy w oparciu o rozwiniętą sieć partnerów. Oferta środków czystości, maszyn i urządzeń czyszczących oraz dodatkowego wyposażenia, prezentowana jest w showroomach w kilku oddziałach. Jesteśmy liderem sprzedaży internetowej w naszej branży.

Jesteśmy ekspertem w zakresie profesjonalnej higieny i środków czystości!

Więcej...